فرماندار شهرستان سلماس گفت : آمار ثبت نام کنندگان انتخابات شورای شهر و روستاها در شهرستان سلماس به بیش از 500 نفر رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مسعود حاجی علیلو پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران در محل ستاد انتخابات شهرستان سلماس با اشاره به آمار ثبت نام کاندیداها اظهار کرد: در پنج روز گذشته بیش از 500 با حضور در فرمانداری سلماس و بخشداری مرکزی و کوهسار ثبت نام کرده اند که در حال حاضر ثبت نام 544 نفر قطعی شده است.

وی افزود: امروز نیز تا ساعت 12 ظهر، 15 نفر به طور قطعی ثبت نام کرده اند و حدود 25 نفر هم مراحل پایانی ثبت نام خود را دنبال می کنند.

فرماندار سلماس با اشاره به جزییات آمار ثبت نام کنندگان برای انتخابات شوراها اظهار کرد: از تعداد 532 نفری که تا امروز ثبت نام کرده اند، تعداد 517 نفر مرد و 15 نفر زن می باشد.

حاجی علیلو همچنین به جزییات آمار ثبت نام کنندگان برای انتخابات شوراها در شهر سلماس و تازه شهر گفت: در شهر سلماس 62 نفر مرد و 7 نفر زن جمعاً 69نفر و در شهر تازه شهر 13 نفر مرد و 2 نفر زن جمعاً 15 نفر با حضور در محل فرمانداری سلماس تا امروز ثبت نام کرده اند.

این مسئول در ادامه به به جزییات آمار ثبت نام کنندگان برای انتخابات شوراها در بخش مرکزی و کوهسار گفت: در بخش مرکزی 211 نفر مرد و 3 نفر زن جمعاً 214 نفر و در بخش کوهسار 239 نفر مرد و 3 نفر زن جمعاً 246 نفر با حضور در محل بخشداری های مرکزی و کوهسار تا امروز ثبت نام کرده اند.

فرماندار سلماس با بیان اینکه تا یکشنبه (ششم فروردین) آماده ثبت نام کاندیداها هستیم، گفت: بعد از پایان مهلت ثبت نام، 10 روز طول می کشد تا استعلامات وصول شود و از آن تاریخ تا 17 فروردین نتیجه استعلامات را در اختیار هیئت های نظارت قرار می دهیم.

حاجی علیلو در پایان در پاسخ به پرسشی درباره علت قطع شدن ارتباط سایت به صورت متناوب، اظهار کرد: پیش آمدی است که در صورت وقوع، روند ثبت نام را به صورت دستی ادامه می دهیم.