مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بمناسبت هفته ناجا باحضور اعضای شورای تامین و مسئولین ادارات و یگانهای نیروهای مسلح مستقر در سلماس در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ امام جمعه سلماس صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترك نیروهای مسلح شهرستان سلماس در محل فرماندهی مرزبانی سلماس بمناسبت اغاز هفته ناجا برگزارشد افزود: بحمدالله نیروهای مسلح ما در مجموعه های مختلف توانسته اند با تلاشهای شبانه روزی خود امنیتی پایدار در سطح کشور ایجاد کنند که در سطح منطقه و حتی دنیا مثال زدنی است و مردم ما باید دعاگوی این عزیزان باشند که در سایه جانفشانی این غیورمردان در امنیت خاطر به سر می برند.

حجت الاسلام موسوی بابیان اینکه نعمت های پروردگار عالم نسبت به بندگانش قابل شمارش نیست برهمه ما شکر نعمتهای الهی واجب است اظهار کرد:سلامتی بدن و امنیت از جمله نعمتهای بسیار حائزاهمیت است و اگر مسئله امنیت نباشد مسئولین نظام قادر به ارائه خدمت به مردم نخواهند بود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی هم چنین در ادامه بابیان اینکه امنیت در کشور ما پایدار است افزود: امروز اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح و سربازان گمنام ما به حدی است که توانسته قریب به اتفاق حملات و توطئه های تروریستی را در نطفه خفه کنند.

برزگر گفت: مجموعه نیروهای مسلح در برخى موارد خود دارای مشکل هستند که بحمدالله در سال 98 شاهد اختصاص بودجه خوبی برای مجموعه نیروهای مسلح خواهیم بود.

گفتنی است در پایان از پرسنل ساعی و نمونه انتظامی و هنگ مرزی با اهداء لوح و هدیه تجلیل شد.