همزمان با سراسر کشور مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان سلماس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ همزمان با نخستین روز هفته دفاع مقدس و سالروز آغاز جنگ تحمیلی مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان سلماس صبح امروز با حضور پرشور نیروهای نظامی در سلماس برگزار شد.

رژه نیروهای مسلح شامل ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج همزمان با سراسر کشور با حضور فرماندار سلماس، نماینده مردم شریف سلماس در مجلس شورای اسلامی امام جمعه سلماس، اعضای شورای اداری، روحانیون، طلاب و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران و عموم مردم سلماس برگزار شد.

نیروهای مسلح شهرستان سلماس در این مراسم اقتدار خود را به نمایش گذاشتند و اتحاد و انسجام خود را به جهانیان نشان دادند و بار دیگر با فرماندهی کل قوا و مقام معظم رهبری تجدیدبیعت کردند.

نیروهای مسلح شهرستان سلماس در این مراسم آمادگی خود را به نمایش گذاشتند و به جهانیان نشان دادند نیروهای مسلح و ملت ایران در حفظ و حراست از مرزهای ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند تا دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران فکر حمله نظامی به خاک پاک کشورمان را نکنند.

 

"شهروز برزگر" نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و یارانش و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس مقابل نظام استکبار جهانی ایستاد.


گفتنی است با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس برنامه‌های متنوع فرهنگی، علمی، ورزشی و ... توسط ادارات و نهادهای مختلف در شهرستان‌سلماس اجرا می‌شود.