طی سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار آذربایجان غربی به شهرستان سلماس، آخرین وضعیت پروژه راکد بیمارستان 160تخت خوابی بیمارستان سلماس مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مرتضی اصغری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با تشریح آخرین وضعیت بیمارستان 160 تخت خوابی بیمارستان سلماس اظهار داشت: عملیات عمرانی بیمارستان 160 تخت خوابی سلماس در 14هزارمترمربع زیربنا و 12 بلوک در مهرماه سال 93 اغاز ولی متاسفانه در مهرماه سال95 متوقف شد و طبق براوردها حدود 60 میلیاردتومان اعتبار برای تکمیل و اتمام این پروژه موردنیاز است .

فرماندار سلماس با بیان اینکه باحضور وزیرمحترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار آذربایجان غربی و پیمانکار این پروژه اخرین وضعیت موجود بررسی شد، افزود: مقررشد هفته اینده طی جلسه ای در تهران در خصوص ارتقای تعداد تختهای این بیمارستان و نیز اتخاذ تدابیر لازم برای ازسرگیری عملیات اجرایی این پروژه تصمیم گیری شود .

وی در پایان تصریح کرد: تعداد تخت های بیمارستانی سلماس از متوسط استانی و کشوری خیلی کمتر است و امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم و بهره برداری از این بیمارستان در راستای ارتقای شاخص های بهداشتی سلماس قدمی برداشته باشیم .

بر اساس این گزارش؛ همچنین بنا بر قول مساعد دکتر هاشمی وزیر بهداشت یک دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان خاتم الانبیای سلماس اختصاص یابد.