دولت‌مردان سلماس همزمان با هفته دولت گلزار شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس و کارمند این شهرستان را گلباران کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ صبح امروز در ششمین روز هفته دولت فرماندار به همراه امام جمعه سلماس و اعضای شورای اداری شهرستان سلماس مناسبت هفته دولت با حضور در گلزار شهدا با آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر تجدید بیعت کردند.

امام جمعه سلماس در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره  شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: دولتمردان باید از شهدای دولت الگو بگیرند و از خلوصی که رجائی و باهنر در خدمت به مردم داشتند الگوبرداری کنند.

حجت الاسلام سیدمحمد موسوی خاطرنشان کرد: رجائی و باهنر جان خود را برای انقلاب و اسلام دادند و امروز خون شهدای انقلاب؛ مستکبرین جهان را رسوا کردند.

مرتضی اصغری " فرماندار شهرستان سلماس" با تبریک هفته دولت و دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارمند سلماس گفت: هفته دولت یادآور شهادت شهیدین رجایی و باهنر دو یار دیرین انقلاب و امام و اسوه و الگوهای مدیریت و کارگزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

گفتنی است فرماندار به همراه امام جمعه و اعضای شورای اداری سلماس بعد از اجرای مراسم صبحگاه نیروهای مسلح شهرستان سلماس با نثار گل و قرائت فاتحه با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت و قبور مطهر شهدای سلماس را گلباران کردند.