فرماندار شهرستان سلماس به همراه امام جمعه سلماس و هیئت همراه با خانواده های معظم شهداء و ایثارگران به مناسبت هفته دولت دیدار و دلجویی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستن سلماس؛ مرتضی اصغری عصر روز گذشته و به مناسبت هفته دولت با حضور در منزل شهید والامقام مقصود مصطفی زاده ضمن قدردانی از این خانواده شهیدمعظم افزود: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده شهدا، رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.

 فرماندار  سلماس با بیان اینکه هفته دولت تجدید پیمانی است با آرمانهای شهدا و امام شهدا و تجدید بیعتی است با مقام عظمای ولایت، گفت: کمترین کارممکن که می توانیم در این هفته انجام دهیم این است که  با دیدار با خانواده های معظم شهدا یاد این عزیزان را گرامی داشته و باخدمتگزاری و تلاش در جهت رفع مشکلات مردم ودر جهت اهداف آنان حرکت نماییم.

گفتنی است فرماندار شهرستان سلماس به همراه امام جمعه سلماس و روسای ادارات شهرستان در قالب 2 گروه مجزا با حضور در منزل خانوادههای معظم شهدای کارمند شهرستان(18 شهید) دیدار و گفتگو کردند.

شهدای والامقام کارمند شهرستان سلماس: 1-شهید عبداله ورمزیار، 2-شهید یونس لطفی، 3-شهید ابراهیم یوسفی، 4-شهید احمد حافظی، 5- شهید احمدعلی سعیدزاده، 6- شهید اسماعیل صفوت، 7-شهید حیدرعلی حنیفه زاده، 8- شهید رجب رحمتی، 9-شهید رستم حسین زاده، 10-شهید رضا برزگری، 11-شهید عزیز سالمی، 12-شهید علی اصغر همراز، 13-شهید علی اصغر حسین زاده، 14-شهید فرزنده منافی، 15-شهید محمدحسین یعقوبی، 16-شهید مقصود مصطفی زاده، 17-شهید یعقوب سالمی، 18-شهید یوسف علی اکبرپور.