استاندار آذربایجان غربی و معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از طرح های ملی عمرانی شهرستان سلماس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به همراه دکتر سعید نمکی معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور و حضرتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی با حضور در شهرستان سلماس از طرح های ملی عمرانی این شهرستان ها بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پروژه ها قرار گرفتند.

ندامتگاه 500 نفری سلماس، بیمارستان 220 تختخوابی سلماس و استادیوم 15 هزار نفری سلماس، پروژه های نیمه کاره ای بودند که مقام عالی استان و معاون برنامه وبودجه کشور در شهرستان سلماس از آنها بازدید نمودند.

معاون سازمان برنامه و بودجه در حاشیه بازدید از این طرح ها گفت: نیمه نخست سال جاری 100 درصد اعتبارات عمرانی آذربایجان غربی با توجه به سردسیر بودن این منطقه تخصیص می یابد.

سعید نمکی افزود: اعتبارات لازم با هدف تسریع در اجرای طرح های عمرانی این منطقه به موقع در اختیار پیمانکاران قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصد تا پایان امسال و طرح های با پیشرفت فیزیکی 75 درصد و بیشتر تا پایان سال آینده در این استان به بهره برداری می رسد.