مراسم تکریم و معارفه فرماندار سلماس با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان سلماس به نقل از خبرگزاري ایسنا؛ مراسم تودیع و معارفه فرماندار سلماس با حضور باحضور معاون عمرانی و نیز مدیرکل امور سیاسی استاندار اذربایجان غربی، اعضای شورای اداری و تامین این شهرستان در سالن جلسات شهید سالمی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

تقی كهوريان معاون عمراني استاندار آذربايجان غربي در این مراسم گفت: اعمالي كه در دوران مسئوليت انجام ميدهيم بايد موثر و نتيجه بخش باشد،بايد روي مسائل اساسي كار كرد و تلاش نمود،همه ما مسئول هستيم و بايد به نحوي عمل كنيم كه بعد از سپري شدن دوران مسئوليت بفهميم كه در وادي ديگري قدم زديم .

کهوریان با بیان اینکه انتقاد سازنده و حكيمانه محرك عمل مسئولين است و از ضروريات جامعه پویاست، تصریح کرد: اميدوارم در سلماس اتحاد لازم ايجاد شود تا سير سلماس به سوي توسعه سرعت بگيرد چراکه در صورت وفاق و همدلي شاهد رشد سرمايه گذاري در شهر خواهيم بود .

مرتضی اصغري،فرماندار جديد سلماس نیز در این مراسم اظهار کرد: حضرت امير(ع) در نامه اي به اشعث بن قيس فرمودند:حواست جمع باشد مسئوليت طعمه نيست بلكه يك امانت است در دستان تو .

اصغری افزود: درگاه خداوند متعال و سبحان را شاكرم كه توفيق خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي را يافته ام و جا دارد از مقام عالي استان آقاي شهرياري و معاونين محترم وي بخاطر اعتماد مجدد به حقير تشكر نمايم.

وی گفت: موجب خشنودي است در نظامي حضور داريم كه اصل ولايت فقيه در آن جاريست و خرسندم كه در شهر خودم مسئوليت گرفتم چراکه سلماس شهر شهادت و ديانت و سياست و خردمنديست و من به اين شهرستان دِين داشتم و بايد آنرا ادا مي كردم .

فرماندار جدید سلماس خاطرنشان کرد: كليد حل مشكلات سلماس در توسعه است و بايد از همه ظرفيت هاي شهر استفاده كنيم تا شاخص هاي توسعه را در سلماس ارتقا دهيم .

وی تصریح کرد: اگر ميخواهيم سلماس را توسعه دهيم بايد اختلافات را كنار بگذاريم،يكي از نقاط ضعف سلماس همين چالش ها و اختلاف هاست،امروز از همه عاجزانه خواهش ميكنم بياييد همه باهم هم قسم شويم و اختلافات را كنار بگذاريم و به توسعه شهر بيانديشيم .

بر اساس اين گزارش در این مراسم از زحمات جوادجبارزاده سرپرست فرمانداری سلماس تقدیر شده و مرتضی اصغری بعنوان فرماندار جدید سلماس معرفی شد.